Návody / Uncategorized

Jak dostat ban na Pinterestu :)

Ahoj,

poslední dobou se mi dost líbí textilní koláže. Kolegyně v práci mají asi dobrou intuici, takže jsem od nich k narozeninám dostala tohle pěkné přání :)

kococi
Jmenuje se “Kočičí máma”, asi bylo vyrobeno pro mě:) Podobné můžete koupit na http://www.rucnipranicka.cz/

To přání mě inspirovalo zavítat na Pinterest, podívat se, co zajímavého se tam dá k textilní koláži najít. Možná se někomu z vás bude hodit malá ukázka toho, jak se dá s Pinterestem také pracovat (a jak se dá dostat ban:D)

  1.  Zadala jsem do vyhledavače “textile collage” a pak jsem zaklikla “Boards”. Takhle se mi podaří dostat do svého newsfeedu všechny nástěnky, které se koláží zabývají.pint
  2. Objevila se spooousta nástěnek. Dala jsem “Follow” skoro u všech – inspirace není nikdy dost, ne? 😀boards
  3. Stejný proces jsem opakovala i u nástěnek, které jsem našla přes klíčové slovo “Embroidery” a učinila tak důležitý poznatek – není radno zaklikávat několik desítek nástěnek najednou, protože vás Pinterest potom považuje za spambota! Dostala jsem ban na několik hodin! 😀blok

Příště budu vědět, že nemám být takový maximalista. Nicméně teď už blok nemám a můžu zase vesele přidávat. Mám tak v newsfeedu pořád na co koukat :)

Zajímalo by mě, jako to máte s Pinterestem vy, používáte? Dáváte tam případně i svoji tvorbu?

Když už jsem tady nakousla tu textilní koláž, tak vám povím, že příště se můžete těšit na článek o Cas Holmes, výtvarnici, která ke své tvorbě používá tzv “mixed media”, tzn. několik různých materiálů a technik, zejména vrstvení látek a výšivku.

cas homes
Zdroj: textilertist.org

Budu se tedy těšit příště!

Zatím,

Anduina

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *